28 травня 2024 року у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського університету відбулося відкриття виставки артефактів війни «Дворик військової звитяги»

29.05.2024 | 11:04
28 травня 2024 року у внутрішньому дворику географічного факультету Львівського університету відбулося відкриття виставки артефактів війни «Дворик військової звитяги». Метою заходу є не лише демонстрація військової техніки, а й благодійний збір коштів, спрямують на виготовлення мʼясних джерків для наших випускників-військових. До слова, джерки виготовляють самостійно представники кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Львівського університету. Організатори благодійної виставки – Профком студентів LNU та громадська організація «Центр об’єднаних рішень».
Зазначимо, що найбільшим експонатом виставки є багі. Завдяки своїй універсальності, простоті й рухливості багі посилюють бойові можливості військ, виконують завдання там, де використання танків, БМП, БТР – недоцільне або надмірне. Цей багі був свідком багатьох героїчних моментів, включно з визволенням міст та порятунком наших поранених бійців. Проте в мить важких боїв, під вогнем окупантів, він зазнав невідворотних ушкоджень. На виставці також представлені радянська стратегічна авіаційна крилата ракета Х-55, тубуси для снарядів, тубус від Джавеліна, частина російського БПЛА Герань-3, частина ракетного боєприпасу, гільзи від снарядів, частина ракети БМ-21 «Град» та інше.
Виставка експонуватиметься у внутрішньому дворику географічного факультету до 7 червня 2024 року.
Долучитися до збору коштів можна за посиланням https://send.monobank.ua/jar/56iZfcoTc9.