16.01.2024 | 18:33
12 січня 2024 року розпочалася  Виробнича практика студентів-магістрів першого року навчання (ОП «Туристична діяльність» та ОП «Міжнародний туризм») кафедри туризму. Доцентом  Паньків Н.М. була прочитана настановча лекція, під час якої   студенти ознайомилися з керівниками практики, а також отримали інформацію про змістове наповнення виробничої практики, а саме:
)  з  метою, завданням практики, методичними рекомендаціями, навчальною програмою практики,  інформацією про звітну документацію з практики, рекомендації щодо написання звіту та головні вимоги  щодо його оформлення;
2) з індивідуальними завданнями, зміст яких стосується вивчення методів організації та управління туристичною діяльністю;
3) з сучасним станом, тенденціями розвитку туристичної індустрії та сфери гостинності на ринку туристичних послуг у місті Львові;
4) з правилами техніки безпеки і трудової дисципліни впродовж проходження розділу практики;
5) термінами проходження виробничої практики  (12 січня-8 лютого) та захистом звітів.