Виробнича практика студентів-магістрів першого року навчання (ОП “Туристична діяльність” та ОП “Міжнародний туризм”)

16.02.2024 | 15:09

16 лютого 2024 року відбувся захист звітів з Виробничої практики студентів-магістрів першого року навчання (ОП “Туристична діяльність” та ОП “Міжнародний туризм”), що тривала з 12 січня по 8 лютого.

Студенти представили змістовні презентації під час захисту звітів, тим самим засвідчуючи хорошу результативність та власну фаховість.
Незважаючи на час війни, більшість туристичних фірм та організацій працюють, створюючи нові та пропонуючи альтернативні види діяльності згідно вимог суспільства.

Студенти продемонстрували обізнаність та відповідальність під час проходження виробничої практики, що відобразилось на захисті звітів, що відбувся на належному рівні.