Викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій вдосконалюють знання та вміння щодо організації якісного онлайн-навчання як виклику сьогодення

27.10.2022 | 18:26

26 жовтня 2022р. на комунікаційній платформі Zoom відбувся спеціалізований вебінар для України «Організація онлайн-навчання закладами вищої освіти», організований Міністерством освіти і науки України спільно із закладом вищої освіти Великобританії The Open University.
До вебінару долучились викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій – доцентка Галина Кушнірук та асистентка Юлія Дорош. Модератором вебінару була Катерина Супрун, в.о. керівника експертної групи директорату цифрової трансформації МОН. Вебінар відбувся англійською мовою.

The Open University – світовий лідер дистанційної освіти із 50-річним досвідом та найбільший університет Великої Британії, в якому навчається понад 200 тис. студентів.

Спікери під час вебінару ознайомили учасників з можливостями організації якісного онлайн-навчання в університетах:

• Overview of The Open University (Andrew Law, Director of Business Innovation)
  • Good online learning overview (Martin Weller, Professor of Educational Technology)
  • Introduction to learning design (Natasha Huckle & Mark Williams, Senior Learning Designers)
  • How to do online assessment (Simon Cross, Senior Lecturer)

Таким чином, викладачі кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій ознайомились з принципами організації якісного онлайн-навчання, основами навчального дизайну, організацією онлайн-оцінювань, а також вдосконалювали англомовну комунікацію.