Вітання випускникам кафедри туризму з нагоди успішного завершення навчання та отримання дипломів «магістра» зі спеціальності 242 Туризм

08.02.2023 | 13:53

З нагоди 20-річчя кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка колектив та завідувачка д.е.н., проф. Марта Мальська щиро вітають випускників кафедри з успішним завершенням навчання та отриманням дипломів «магістра» зі спеціальності 242 Туризм (ОПП «Туристична діяльність» та ОПП «Міжнародний туризм»).

Дорогі випускники! Дякуємо Вам за гарне навчання та час, проведений разом, який ми завжди будемо згадувати з теплом та усмішкою. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому. Ви – майбутнє нашої країни!
Бажаємо Вам щасливої долі, оптимізму, натхнення, наполегливості, кар’єрних здобутків, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів.
Божого Вам благословення та щасливого життєвого польоту, колеги!
Слава Україні! Героям слава!