Вітаємо Галину Володимирівну Кушнірук із присвоєнням вченого звання доцента

02.10.2021 | 21:41

Колектив географічного факультету і кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій вітає Галину Володимирівну Кушнірук із присвоєнням вченого звання доцента (Наказ МОН України №1017 від 27.09.2021).

Галина Володимирівна своєчасно й у повному обсязі виконала всі вимоги для присвоєння вченого звання доцента ЛНУ імені Івана Франка. За період перебування на посаді доцента опублікувала 45 наукових публікацій, з них 4 статті у високорейтингових наукових часописах, індексованих у Scopus, 1 статтю у часописі, індексованому у Web of Science, 2 колективні монографії, 1 навчальний посібник, 5 статей у фахових виданнях України; пройшла міжнародне стажування у Польщі (Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej); успішно здала екзамен, що підтверджує володіння англійською мовою на рівні B2; стала членкинею Асоціації Індустрії Гостинності України; включена до редакційної колегії нового профільного наукового часопису «Necmettin Erbakan Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Dergisi» (Necmettin Erbakan University, Faculty of  Tourism, Department of  Gastronomy and Culinary Arts, Konya, Turkey); підготувала  4 переможців Міжнародної науково-освітньої олімпіади з туризму; 3 переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт тощо.
Керівництво факультету та колеги вітають із присвоєнням вченого звання і бажають доценту Галині Кушнірук нових освітніх та наукових здобутків!!!