На кафедрі географії України відбувся захист курсових робіт студентів магістратури, що навчаються за ОПП “Урбаністка, міське планування і сталий просторовий розвиток”

22.12.2023 | 15:02

18 грудня 2023 р. на кафедрі географії України вперше відбувся захист курсових робіт студентів магістратури, що навчаються за ОПП “Урбаністика, міське планування і сталий просторовий розвиток” (спеціальність 106 Географія).

Тематика курсових робіт охоплювала питання просторового розвитку окремих міських і селищних громад західних областей України, сталої міської мобільності м. Львова, демографічні проблеми малих міст Львівської області, просторові аспекти реалізації молодіжної політики на локальному рівні (на прикладі Львівської міської територіальної громади).
Під час захисту студенти продемонстрували доволі високий рівень набутих знань і вмінь за тематикою своїх досліджень. Усі захисти супроводжувалися презентаціями.
Важливим аспектом обговорення курсових робіт були напрямки продовження розпочатих студентами досліджень під час проведення виробничої практики в січні-лютому 2024 р.

Кафедра вітає студентів з успішним захистом та бажає, щоб розпочаті ними дослідження через рік завершилися так само успішними захистами магістерських робіт!