Попередній розгляд дисертаційної роботи аспіранта Вітвіцького Я. Й. на науковому семінарі кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів

24.03.2023 | 12:12

23.03.2023 р. о 15.00 год. проведено науковий семінар кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів, на якому відбувся попередній розгляд дисертаційної роботи аспіранта 4-го року навчання Вітвіцького Ярослава Йосиповича на тему «Деградація чорноземів Придністерської височини», (науковий керівник – д.г.н., професор Гаськевич В.Г.).

За актуальністю обраної теми, обсягом, достовірністю та рівнем апробації отриманих результатів, науковою новизною, обґрунтованістю висновків, практичною цінністю дисертаційна робота відповідає встановленим вимогам.
Науково-педагогічний колектив кафедри рекомендує дисертаційну роботу Вітвіцького Ярослава Йосиповича «Деградація чорноземів Придністерської височини» для подання до розгляду та захисту на здобуття наукового ступеня доктора філософії у разовій спеціалізованій вченій раді.