04.07.2022 | 16:28

04.07.2022 року о 10 годині на засіданні кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів відбувся попередній розгляд дисертаційної роботи аспіранта Малика Романа Георгійовича на тему “Ґрунти белігеративного ландшафтного комплексу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника” (науковий керівник: доктор географічних наук, професор Кирильчук Андрій Андрійович). Рецензентами від кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів призначено: доктора географічних наук, професора Папіша Ігоря Ярославовича і доктора географічних наук, професора Ямелинеця Тараса Степановича.
Висновок кафедри: аналіз рукопису дисертаційної роботи аспіранта Малика Романа Георгійовича на тему “Ґрунти белігеративного ландшафтного комплексу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника” дає підстави стверджувати, що вона написана на достатньому науковому рівні, розкриває зміст проблематики і містить елементи новизни і новаторства, водночас потребує доопрацювання щодо обґрунтування окремих елементів понятійно-термінологічного апарату, а також питань природно-антропогенної реорганізації і класифікації досліджуваних ґрунтів.
Відтак дисертаційна робота аспіранта Малика Романа Георгійовича на тему “Ґрунти белігеративного ландшафтного комплексу Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника” є завершеним науковим дослідженням і рекомендується кафедрою до проходження наступних етапів захисту дисертаційних робіт на здобуття наукового ступеня доктора філософії.