Викладачі географічного факультету успішно завершили онлайн-курс підвищення кваліфікації “Вчителі 2.0: онлайн-курс із професійного розвитку та наставництва”

14.07.2023 | 15:42

Викладачі географічного факультету — доц. Володимир Біланюк, асист. Любов Котик — успішно завершили онлайн-курс підвищення кваліфікації “Вчителі 2.0: онлайн-курс із професійного розвитку та наставництва” на платформі електронних навчальних курсів EdEra.
Курс спрямований на формування навичок взаємодії з учасниками освітнього процесу на засадах підтримки й наставництва.
У рамках курсу викладачі ознайомилися з методиками аналізу можливостей особистого професійного розвитку з урахуванням умов педагогічної діяльності, моніторингу педагогічної діяльності та професійних потреб, поглибили знання з розвитку професійних вчительських спільнот, розглянули кейси міжнародного педагогічного досвіду (Фінляндія).
Отримані знання та навички будуть використані у власній педагогічній діяльності, зокрема при викладанні курсу “Освітній менеджмент в географії” для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія).