UrbanGeographerLibrary для навчання студентів освітньої програми “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”

09.09.2021 | 10:32

Новий навчальний рік починаємо словами подяки.

Цього року кафедра географії України здійснила перший набір абітурієнтів за освітньою програмою “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток”.

Для ґрунтовнішого навчання студентів ми сформували кафедральну “UrbanGeographerLibrary”.

Однак це не відбулося б так швидко та просто без допомоги організацій, які реалізують сучасні урбаністичні ініціативи, дослідження та готують якісні видання для фахівців.

Кафедра висловлює подяку за поповнення “UrbanGeographerLibrary”:

• КУ «Інститут міста» Львівської міської ради за надані матеріали впроваджених урбаністичних проєктів та проведених соціологічних досліджень;
  • Німецькому товариству міжнародного співробітництва в Україні (GIZ Ukraine), зокрема координаторці проєкту «Інтегрований розвиток міст України» Марті Пастух, за надані публікації;
  • Фонду імені  Гайнріха Бьолля в Україні (Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine) за урбаністичні та кліматичні праці;
  • Освітній платформі у сфері урбаністики і архітектури СANactions, в особі Олени Возняк, за якісну урбаністичну літературу та публікації практичних кейсів школи.