20.10.2023 | 13:45

З метою спільної наукової взаємодії та підготовки фахівців з харчових технологій між деканом географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка, доцентом Біланюком В.І. та директором Ужгородського торговельно-економічного інституту Державного торговельно-економічного університету, професором Гаврилком П.П. укладена угода про співпрацю.
Співпраця зорієнтована на:
– спільні дослідження викладачів і студентів;
– академічну мобільність викладачів і студентів;
– спільні програми підготовки фахівців, підвищення якості надання освітніх послуг;
– розвитку науково-методичної співпраці;
– обміну результатами наукових досліджень, спільних наукових заходів, видавничої та публікаційної діяльності;
– участі студентів в міжнародних навчально-дослідних проєктах, науково-практичних конференціях.

Колектив кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій націлений на тривалу ефективну співпрацю з Ужгородським торговельно-економічним інститутом Державного торговельно-економічного університету для спільного розвитку досліджень, підготовки висококваліфікованих фахівців та забезпечення якості освіти!