Доценти Олеся Буряник та Роман Дмитрук взяли участь у семінарі-практикумі «Підготовка учнівських команд до участі в XI обласному зльоті юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків»

17.04.2024 | 15:05

12-14 квітня викладачі географічного факультету Роман Дмитрук (доцент кафедри геоморфології і палеогеографії) та Олеся Буряник (доцент кафедри геоекології і фізичної географії) взяли участь у семінарі-практикумі педагогів ЗЗСО та ЗПО Львівщини «Підготовка учнівських команд до участі в XI обласному зльоті юних туристів-краєзнавців, активістів руху учнівської молоді «Моя земля – земля моїх батьків».
Олеся Буряник відповідальна за секцію географічного краєзнавства та екології, розповіла про опис ґрунтового розрізу, визначення формули ділянки лісу, визначення площі поперечного перерізу малої річки, швидкості її течії, витрат води та про методику метеорологічних спостережень.
Роман Дмитрук керував секцією геології, детально ознайомив слухачів з описом відслонень гірських порід, визначенням породотвірних мінералів і гірських порід, паспортизацією геологічних зразків.