Участь студентів-урбаністів в Європейському тижні мобільності

23.09.2022 | 13:55

З 16 по 22 вересня 2022 р. Львів вже традиційно долучився до Європейського тижня мобільності, головною метою якого є популяризація серед жителів міста використання громадського транспорту та альтернативних видів пересування.
У низці заходів і активностей, запланованих його програмою, взяли участь студенти географічного факультету, які навчаються за освітньо-професійною програмою “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток” (1 і 2 курси). Зокрема, студенти-урбаністи:

• долучилися до обговорення у форматі урбан-кафе тем сталої мобільності, енергоефективності та паркування у місті;
  • ознайомилися з напрацюваннями щодо розвитку велосипедної інфраструктури у Львівській міській територіальній громаді;
  • побували на урбаністично-історичній екскурсії “На своїх двох”, де дізналися про історичні, географічні й урбаністично-планувальні особливості просторового розвитку міського ареалу в межах вулиць Бандери-Коновальця;
  • і, звичайно, долучились до квесту “Затести свою мобільність по-географічному”, яку організували учасники ГО “УСМГ”.

Узявши участь в Європейському тижні мобільності, студенти дізнались про головні ідеї, сформовані Програмою сталої міської мобільності Львова, усвідомили важливість збалансованості різних видів пересувань у місті.