Участь студентів і викладачів кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій у ХІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання»

08.05.2022 | 17:30

5 травня 2022 року вийшов друком збірник матеріалів ХІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Туристичний та готельно-ресторанний бізнес в Україні: проблеми розвитку та регулювання» (24 ‒ 25 березня 2022 року, м. Черкаси, Черкаський державний технологічний університет).
Участь у конференції взяли студенти географічного факультету Камалова І. Й., Носкова В. О. та доценти кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій  Кушнірук Г.В.Рутинський М.Й.  Студенти та викладачі представили доповіді з актуальних напрямків наукових досліджень кафедри.

Науково-педагогічний колектив кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій географічного факультету висловлює щиру подяку організаторам конференції!