Участь представників кафедри туризму в онлайн-семінарі “Цифрові інструменти Google для вищої освіти”

28.06.2022 | 19:58

Докторка економічних наук, професорка, завідувачка кафедри туризму Мальська Марта Пилипівна та кандидатка економічних наук, доцентка кафедри туризму Мункачій Ірина Зеновіївна 23 червня 2022 року прийняли участь в практичному онлайн-семінарі “Цифрові інструменти Google для вищої освіти”, організований Міністерством освіти і науки України та Google Україна.
Під час заходу було розглянуто головні переваги та особливості рішень Google for Education для вищої освіти, а саме:

• основи Google Workspace for Education: огляд основних освітніх інструментів та функцій;
  • практичні рекомендації щодо ефективного використання Google Академія;
  • демонстрація можливостей Розширеного пошуку Google та Google Сповіщень;
  • робота з даними: як використовувати Google Public Data, Dataset Search, Google Data Studio та Google Cloud Platform для наукової діяльності;
  • оновлення і доповнення цифрових інструментів Google Workspace for Education для оптимізації освітнього процесу онлайн.

Захід організований в межах співпраці Google Україна та Міністерства освіти і науки України.