Участь фахівців географічного факультету у міжфакультетському науково-методичному семінарі “Нова українська школа: збереження наступності між початковою та базовою середньою освітою”

01.06.2023 | 15:53

31 травня 2023 р. відбувся міжфакультетський науково-методичний семінар «Нова українська школа: збереження наступності між початковою та базовою середньою освітою» на факультеті педагогічної освіти Університету.

Заступник декана географічного факультету асист. Любов Котик, доц. Ольга Мамчур (гарант ОП 014.07 «Середня освіта (географія)» для бакалаврів) та асп. Владислав Моргацький (учасник робочої групи магістерської ОП 014.07 «Середня освіта (географія)») взяли участь у семінарі та долучились до обговорення особливостей і проблем впровадження НУШ у базовій середній освіті.

Міжфакультетський семінар був першим у серії семінарів щодо викликів у підготовці фахівців освітніх програм 014 «Середня освіта».