Участь доцентки кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій  Ольги Маслійчук у курсі «Цифрові інструменти Google для освіти»

15.11.2022 | 10:24

У період з 31 жовтня по 13 листопада 2022 року доцентка кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій, к.т.н. Маслійчук Ольга Богданівна пройшла підвищення кваліфікації за базовим рівнем курсу «Цифрові інструменти Google для освіти» та  отримала Сертифікат (загальний обсяг курсу – 30 годин/ 1 кредит ECTS).

За результатами проходження курсу було досягнуто наступних результатів:

• Засвоєна освітня програма підвищення кваліфікації педагогічних, науково-педагогічних працівників, закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти «Цифрові інструменти Google для освіти»;
  • Здійснено роботу в Google клас;
  • Вивчено Google Keep як онлайн зошит;
  • Використання Google Jamboard;
  • Проведено Google Диск: налаштування;
  • Заплановано відеозустрічі у Google Meet.

Висловлюємо велику подяку організаторам, викладачам курсу, особливо – Букач Антоніні та Зарах Ользі за надані можливості освоєння нових знань!