Участь доцентки кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Галини Кушнірук у Міжнародній науково-практичній конференції “Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4”

14.06.2022 | 12:03

2 червня 2022 р. к. е. н., доц. Кушнірук Г. В. взяла участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції “Вдосконалення фінансово-кредитного механізму забезпечення інноваційного розвитку аграрного сектору економіки, сільських територій України та країн V-4” (“Improvement of the financial and credit mechanism for ensuring innovative development of the agricultural sector of economy, rural territories of Ukraine and countries V-4”), яка відбулась на базі Львівського національного університету природокористування. Доцентка представила доповідь на актуальну тему “Перспективи розвитку глемпінгу у сільських територіях України”.
Доповіді учасників опубліковано у збірнику матеріалів конференції.