Тарас Завадовський, асист. кафедри туризму, провів для львівських школярів лекцію “Туристичне львовознавство на прикладі геральдики”

27.12.2023 | 10:16

Завідувач навчально-виробничої лабораторії “Навчальна туристична агенція”, асистент кафедри туризму Тарас Завадовський 22 грудня 2023 року провів захопливу тематичну лекцію “Туристичне львовознавство на прикладі геральдики” для школярів 8 класів у школі №55.
Сенси, які просуває Тарас, просякнуті любов’ю до рідного міста.
Доступність інформації, яку він як лектор майстерно подає учням, має намір заохотити їх пізнавати культуру, архітектуру та історію Львова, відвідувати відомі й мало освоєні локації міста. І тим самим відчувати потужну енергетику давнього європейського центру і зростати гідними львів’янами на благо і славу Львова.

Від імені кафедри дякуємо Тарасу за чудові різдвяні ініціативи та світло, яке він несе дітям у часи викликів, які обов’язково здолаємо разом!!!