Студенти спеціальності “Готельно-ресторанна справа” успішно пройшли курс “4 кроки до здорового харчування”

28.02.2023 | 12:45

Студентоцентричність у сьогоденні успішно втілюється на кафедрі туризму.
Адже, 27.02.2023 р. студенти спеціальності “Готельно-ресторанна справа” 2 рік навчання, успішно пройшли курс “4 кроки до здорового харчування”  –  це результат ефективного вивчення освітніх компонентів, у правильній побудові структурно-логічної схеми в освітній програмі.
Доц. Філь М. І. – гарант ОПП “Готельно-ресторанна справа” –  вважає, що саме такий підхід надає можливість студентам бути частково професійними вже з першого курсу навчання.

Курс охоплював важливі, актуальні теми сьогодення : фізіологія, психологія харчування; українська тарілка здорового харчування; нездорові продукти і речовини; харчова безпека; режим харчування; здорова харчова поведінка тощо.

Вітаємо студентів з прекрасним результатом! Бажаємо подальших успіхів в освітньому просторі!