Студентка кафедри туризму Вікторія Загороднюк – серед переможців міжнародного конкурсу стартапів «TourSystemUkrChallenge»

08.04.2024 | 17:12

Кафедра туризму ВІТАЄ Вікторію Загороднюк з перемогою у міжнародному конкурсі СТАРТАПІВ «TourSystemUkrChallenge»! Керівник : доц. Філь М. І.

За результатами публічного захисту бізнес-стартапів Вікторія Загороднюк  отримала 2 місце.
У конкурсі брали участь 20 закладів вищої освіти (Польща, Грузія, Словаччина, Фінляндія тощо- 79 учасників).
Велика вдячність ДТЕУ (ФРГТБ) та високопрофесійній конкурсній комісії за організацію.
До складу комісій заходу також ввійшли експерти-практики, які розглядали та оцінювали подані на конкурс бізнес-стартапи.
Завдяки такому бізнес стартап проєкту, не дивлячись на важкі виклики в Україні здобувачі отримують «вмотивування», можливість «мріяти про майбутнє», вірити та надіятись.

«Бери вершину і матимеш середину»
(Г. Сковорода)