Стаття на спомин про Михайла Гамкала у Всеукраїнському екологічному науково-популярному журналі “Зелені Карпати”

02.04.2023 | 17:09

У Всеукраїнському екологічному науково-популярному журналі “Зелені Карпати”за 2022, № 1-4 (С. 262-268) опубліковано статтю Павла Романіва, кандидата географічних наук, доцента кафедри туризму Львівського національного університету імені Івана Франка  “На спомин про Михайла Гамкала: людину, товариша, колегу, науковця, педагога, воїна”.

“Гори – то окрема любов Михайла, бо ж велику частину життя провів у туристичних всесезонних походах, річкових сплавах, гірсько-лижних мандрівках. За словами студентів, тепер Михайло Зенонович піднявся на найвищу вершину, яку тільки міг здолати, і назва цій вершині – СВОБОДА.”

“Михайло Гамкало назавжди залишається з нами. Бо важко переоцінити надзвичайну харизму, доброту, відданість цієї ЛЮДИНИ, воістину Богом нам дарованої, як завжди зазначає завідувачка кафедри туризму професор Марта Мальська. Найкращим подарунком для Героя буде перемога України, свобода, воля, можливість ходити вільно нашою унікальною Українською землею, повсякчас відкриваючи її дивовижні місцини.
Високих Тобі небесних стежок, наш Незабутній Друже!”

П. Романів.  “На спомин про Михайла Гамкала: людину, товариша, колегу, науковця, педагога, воїна” – “Зелені Карпати”, 2022, № 1-4 (С. 262-268)