Доповідь доц. Володимира Грицевича на тему “Методи математико-географічного моделювання геопросторової мінливості суспільних явищ” на семінарі кафедри економічної і соціальної географії

12.04.2022 | 21:46

На черговому науковому семінарі кафедри економічної і соціальної географії доц. Володимир Грицевич виступив із доповіддю на тему “Методи математико-географічного моделювання геопросторової мінливості суспільних явищ”.

Доповідач обґрунтував реальний, інформаційний, концептуальний та віртуальний рівні дослідження і представив математичні моделі геопросторової мінливості відношень географічного положення, математичні моделі геопросторової мінливості метричних, топологічних, суспільних та функціональних властивостей території.
До активного обговорення застосування методів математико-географічного моделювання геопросторової мінливості долучились проф. О. Шаблій та І. Ровенчак та доценти І. Гудзеляк, М. Влах та О. Мамчур.