Пройшла онлайн-зустріч зі стейкхолдером НП ОПП “Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель” (другого (магістерського) рівня вищої освіти

27.12.2022 | 08:26

26 грудня 2022 року на кафедрі ґрунтознавства і географії ґрунтів о 15 год. відбулася онлайн-зустріч зі стейкхолдером, завідувачем кафедри геоекології і методики навчання екологічних дисциплін Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка, доктором географічних наук, професором Цариком Любомиром Петровичем.

Під час зустрічі здійснено обговорення питань щодо оновлення переліку освітніх компонентів нормативних та вибіркових навчальних дисциплін, а також оптимізації їхньої логічної послідовності у НП ОПП “Прикладне ґрунтознавство та оцінка земель” (другого (магістерського) рівня вищої освіти.