Проф. Зіновій Паньків взяв участь у роботі круглого столу “Вплив руйнування Каховського водосховища на екологію та економіку Північного Причорномор’я”

30.07.2023 | 20:41

27 липня 2023 року завідувач кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів професор Зіновій Паньків взяв участь у роботі круглого столу “Вплив руйнування Каховського водосховища на екологію та економіку Північного Причорномор’я”, організованого Інститутом кліматично орієнтованого сільського господарства НААН України та Одеським національним університетом імені І.І. Мечнікова.

До роботи круглого столу долучилися науковці НААН України, заступник міністра аграрної політики та продовольства України, аташе посольства США в Україні з питань агропромислового комплексу, представники директорату ЄС з питань екологічної та аграрної політики, представники наукових і навчальних установ України.
Під час зустрічі окреслено усі проблеми зумовлені терористичним актом і запропоновано ряд заходів мінімізації екологічної катастрофи.