Практикуємо – студенти “Економічна і соціальна географія” провадили комплексне дослідження території за маршрутом Львів – Борислав – Східниця – Урич – Розгірче – Львів

21.06.2024 | 16:55

Студенти групи ГРФЕ-11с спеціальності “Економічна і соціальна географія” (науковий керівник – доц. Мирослава Влах) у рамках навчальної практики 17 червня 2024 р. провадили комплексне дослідження території за маршрутом Львів – Борислав – Східниця – Урич – Розгірче – Львів.

Маршрут охоплював об’єкти природного, економічного, історико-культурного, сакрального значення в Підгір’ї Карпат (нафто- і газовидобуток у Бориславі, історичний Карпатський соляний шлях, бальнеологічні ресурси Східниці, державний історико-археологічний заповідник “Тустань”, НПП “Сколівські Бескиди”, скельно-печерний монастир Розгірче).
Наголошено на пізнавальних можливостях геотопонімічного методу дослідження в регіоні давнього заселення на помежів’ї різних етнічних і етнографічних груп населення.