23.04.2024 | 11:31

22. квітня 2024 року у межах курсу дисципліни «Технологія продукції ресторанного господарства» відбувся практичний семінар – тренінг «Правильне документування процесів виробництва – розробка системи безпечності харчових продуктів для крафтових виробників».
В актуальних обговореннях взяли участь студенти 2 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» спільно з лектором та розробником курсу доцентом кафедри туризму Марією Філь.
Велика вдячність спікеру Марті Лушпак (засновниця ТОВ «Західний центр розвитку бізнесу», сертифікований аудитор за стандартами ISO 9001,22000,14001, аудитор системи безпечності харчових продуктів) та організаторам заходу ХАБ продукції локальних виробників Львівщини.