Планова туристична поїздка членів гуртка активного туризму з метою вшанування пам’яті доцента кафедри туризму географічного факультету Михайла Гамкала

29.03.2023 | 12:22

Члени гуртка активного туризму (туристичний клуб «Блуд») географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка з 24. 03 2023 р. по 26. 03 2023 здійснили планову туристичну поїздку за маршрутом Львів-Вороненко-г. Кукул-полонина Закукул-Ворохта-Львів. На полонині Закукул встановлена іменна стела Героя Михайла Гамкала.

Участь у поході брали викладачі, студенти та випускники кафедри туризму, а також студенти інших кафедр географічного факультету, активні та потенційні учасники турклубу «Блуд»: доц. Павло Романів, доц. Андрій Манько, ас. Вікторія Штуглинець, Христина Шпак, Назар Кречківський, Антон Одаренко, Наталя Федечко, Василь Івженко, Микола Ткачук, Анна Одаренко, Мар’яна Кобрин, Леся Тиховська, Сергій Свист, Злата Мельничук, Петро Чень, а також син Михайла Гамкала Остап.
Ця поїздка організована з метою вшанування пам’яті полеглого у боях за свободу і незалежність України доцента кафедри туризму географічного факультету, старшого лейтенанта, командира взводу 63-ї окремої механізованої бригади ЗСУ Михайла Зеноновича Гамкала.
Протягом походу досліджено стан туристичного маршруту, особливостей селитебної та інформаційної інфраструктури.
Учасники встигли випробувати на собі вплив різного типу погодних умов протягом походу, адже вона змінювалася досить швидко: сонячно, хмарно, опади снігу та дощу, шквальний вітер, зміна температури…
Відзначимо ініціативу членів гуртка з активного туризму, особливо Христини Шпак, виготовити брендовані нашивки для учасників туристичного клубу «Блуд».

Дякуємо усім учасникам за згуртованість, мотивацію, організованість та вшанування пам’яті.