Підписання договору про співпрацю з Ліцеєм № 66 Львівської міської ради

13.06.2024 | 10:38

12 червня 2024 р. на географічному факультеті відбулося підписання договору про співпрацю з Ліцеєм № 66 Львівської міської ради (директор ліцею — п. Оксана Назар, вчитель географії — п. Любов Галела).
У рамках договору передбачено: участь у реалізації освітньо-наукових проєктів з актуальних проблем географії й екології; здійснення ефективної співпраці для забезпечення професійної підготовки; ознайомлення здобувачів освіти з педагогічним досвідом, інноваційними підходами в освітній діяльності; створення умов для проведення дослідно-експериментальних педагогічних досліджень з метою вдосконалення освітнього процесу; залучення професорсько-викладацького складу до проведення тематичних занять в ліцеї та ін.
У плідній дискусії Володимир Біланюк, п. Оксана Назар, п. Любов Галела (вчитель географії ліцею № 66), п. Василь Миронюк (Ректор Львівського інституту менеджменту), Любов Котик обговорили напрямки освітньо-наукової співпраці у сфері географії.