Онлайн-зустріч студентів 4-го курсу (242 “Туризм та рекреація”) кафедри туризму зі співзасновницею туристичного оператора “Тревел Рум” Ольгою Загвойською

27.02.2024 | 11:22

26 лютого 2024 року у межах навчальної програми дисципліни “Методика розробки турів” (викладач доц. Біланюк О.П.) відбулась онлайн-зустріч студентів 4-го курсу спеціальності 242 “Туризм та рекреація” кафедри туризму зі співзасновницею туристичного оператора “Тревел Рум” Ольгою Загвойською.
Під час зустрічі обговорено специфіку створення турів, вибір напрямів, основні тенденції у розробці турів, маркетингові тренди, вплив війни на сучасний стан туризму.

Туристичний оператор “Тревел Рум” приклад клієнтоорієнтованого туроператора, кожен тур якого розроблений з душею, а ця онлайн-зустріч стала однією з мотиваційних зустрічей для успішного кар’єрного зростання студентів, майбутніх провідних фахівців галузі туризму.