Навчальний курс “Антикорупція і доброчесність”

08.01.2024 | 11:36

Студенти першого курсу географічного факультету ОПП “Середня освіта (Географія)” і ОПП “Урбаністика, просторове планування і регіональний розвиток” впродовж вересня – грудня 2023 р. брали участь у навчальному курсі “Антикорупція і доброчесність”, який був організований у Львівському університеті спільно з Національним агентством з питань запобігання корупції.

За результатами пройденого навчального курсу «Антикорупція та доброчесність» студенти отримали знання в сфері антикорупційних політик та академічної доброчесності; навчились розпізнавати корупційні діяння, уникати дій, пов’язаних з корупцією та академічною недоброчесністю, застерігати інших від вчинення корупційних і недоброчесних дій; ознайомлені із основними структурами, які відповідають за боротьбу з корупцією і їх повноваженнями, а також добре засвоїли наслідки порушень норм академічної доброчесності та вчинення корупційних діянь.
Вітаємо студентів з успішним завершенням навчання на курсі!

Більше інформації про курс: https://lnu.edu.ua/zavershyvsia-pilotnyy-kurs-antykoruptsiia-i-dobrochesnist/