20.10.2022 | 15:40

20 жовтня 2022 р. науковці кафедри ґрунтознавства і географії ґрунтів, зокрема завідувач кафедри, професор Зіновій Паньків і професор кафедри Андрій Кирильчук взяли участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції “Сучасний стан ґрунтового покриву України в умовах збройної агресії російської федерації”.

Захід відбувся на базі Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» (м. Харків) у режимі онлайн. Представлено доповідь «Еколого-агрохімічний стан грунтів Львівської області в умовах збройної агресії».
Необхідно зазначити, що ця конференція зареєстрована на «ІНТЕРАКТИВНІЙ ГЛОБАЛЬНІЙ КАРТІ ПОДІЙ ФАО», присвячених Всесвітньому Дню Ґрунту – 2022.