Науково-педагогічні працівники географічного факультету пройшли підвищення кваліфікації за темою “НУШ: базова середня освіта”

29.11.2022 | 13:03

Науково-педагогічні працівники географічного факультету — доц. Володимир Біланюк та асист. Любов Котик пройшли підвищення кваліфікації за темою “НУШ: базова середня освіта” на онлайн-платформі “Освіторія”. У межах навчального курсу вони ознайомилися з концептуальними засадами Нової української школи, поглибили знання з вікових і психологічних особливостей учнівства, ознайомилися з підходами та інструментами праці з учнівством, удосконалили професійні компетенції з організації оцінювання.

Вітаємо колег з успішним підвищенням кваліфікації та бажаємо застосувати набуті знання й вміння при викладанні освітніх компонентів ОПП Середня освіта (Географія).