Участь викладачки кафедри туризму доц. Мункачій І.З. в освітньо-науковому проєкті “Кампус вченого”

04.11.2022 | 09:26

Викладачка кафедри туризму к. е. н., доц. Мункачій І. З. у період з 17 жовтня по 3 листопада 2022 року взяла участь в освітньо-науковому проєкті “Кампус вченого”, організований Офісом підтримки вченого при Міністерстві освіти та науки України.

Мета проєкту “Кампус вченого” ‒ формування унікального науково-інноваційного простору, надання консультативної допомоги вченим, сприяння підвищенню якості наукових досліджень, професійному зростанню та ефективній підготовці конкурентоспроможного вченого в сучасних умовах України.

Програма Кампусу вченого складалася з двох частин:

1. Теоретичні лекції, що забезпечували передумови для формування необхідної бази знань, навичок та професійної компетентності.
  2. Практичної частини – бази знань, націлених на закріплення результатів, які допомогли сформувати особливий індивідуальний професійний портрет учасника Кампусу.

План роботи Кампусу вченого передбачав такі тематичні блоки:

• Урочисте відкриття Кампусу, зустріч-знайомство учасників заходу з організаторами та лекторами. Презентація учасників.
  • Грантова діяльність: можливість, пропозиції, реалії.
  • Невербальні засоби спілкування в освітньому середовищі.
  • Проєктна діяльність та командоутворення.
  • Мотивація.
  • Комунікативна компетентність. Принципи ефективної комунікації в науковому середовищі.
  • Наукове керівництво (консультування): реалії.

За результатами проєкту отримано сертифікат про участь у Кампусі вченого.