Міжнародне науково-педагогічне стажування викладачів кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій у м. Рига, Латвійська Республіка

01.05.2023 | 12:57

З 13 лютого по 26 березня 2023 року завідувач кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Ігор Пандяк та доцентка кафедри Галина Кушнірук пройшли міжнародне науково-педагогічне стажування на тему “Innovative Educational Technologies: European Experience and its Application in Training in Economics and Management”, яке відбулося у м. Рига на базі Baltic Research Institute of Transformation Economic Area Problems (Latvia).

Програма стажування охоплювала:

• ознайомлення з історією розвитку освітньої системи Латвії через офіційний інформаційний портал Міністерства освіти Латвії;
  • ознайомлення зі спектром профільних спеціальностей в галузі економіки та управління, системою роботи Латвійської національної бібліотеки;
  • вивчення нормативної бази, що регулює підготовку кадрів в системі вищої освіти Латвії;
  • підготовку тез науково-методичної доповіді за обраною проблематикою, які опубліковано у збірнику доповідей.

Учасники стажування отримали міжнародні сертифікати про проходження науково-педагогічного стажування обсягом 6 кредитів ECTS (180 годин).