Міжнародна програма підвищення кваліфікації «Нобелівський Курс: Нові Знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності»

24.01.2022 | 20:34

К. т. н, доцент кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Ольга Богданівна Маслійчук взяла участь у IIІ Міжнародній програмі підвищення кваліфікації керівників закладів освіти і науки, а також педагогічних та науково-педагогічних працівників «Нобелівський Курс: Нові Знання, Ідеї, Досвід, Цінності, Компетентності». За результатами проходження програми отримала міжнародний сертифікат та присвоєння кваліфікації «Міжнародний керівник категорії Б у галузі освіти і науки відповідно до класифікації ЮНЕСКО» та «Міжнародний вчитель/викладач».
Висловлюємо подяку International Historical Biographical Institute (Dubai–New York–Rome–Jerusalem–Beijing) за сприяння у навчанні, можливість розвиватися в професійному напрямку, здобувати знання, набувати досвід задля розвитку освіти та науки в Україні.