Міжвузівська наукова студентська конференція Міждисциплінарні дослідження в умовах нової реальності: Україна і світ”, організована кафедрою економічної і соціальної географії

11.05.2023 | 20:30

4 травня 2023 р. відбулась щорічна наукова студентська конференція кафедри економічної і соціальної географії «Міждисциплінарні дослідження в умовах нової реальності: Україна і світ», яка цього року стала міжвузівською.
Конференція організована кафедрою економічної і соціальної географії географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка.

У конференції брали участь студенти кафедри статистики економічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка; кафедри теоретичної та прикладної економіки Інституту адміністрування, державного управління та професійного розвитку, Науково-дослідного центру «ДЕМОС» Національного університету «Львівська Політехніка»; Львівського інституту ПРАТ «ВНЗ «МАУП»; учні Відділення наук про Землю КЗ ЛОР «Львівська обласна Мала академія наук учнівської молоді».

Напрямки роботи конференції:

• Актуальні проблеми суспільно-географічних досліджень та методики навчання географії
  • Проблеми розвитку фірм, ринків, регіонів: соціально-економічний аспект
  • Економічна наука і практика в часи війни.

За результатами роботи конференції заплановано видання збірника наукових праць студентів.