Методичний семінар кафедри економічної і соціальної географії імені проф. Олега Шаблія “Місто Вроцлав – науковий і освітній центр ” (за підсумками наукового стажування доц. Ольги Мамчур)

25.04.2024 | 13:44

22 квітня 2024 р. відбувся методичний семінар кафедри на тему «Місто Вроцлав – науковий і освітній центр» (за підсумками наукового стажування доц. Ольги Мамчур).

Доповідач розповіла про особливості:

• наукової географічної школи Вроцлавського університету, особливо кафедри економічної і соціальної географії, проаналізувала наукову літературу Інституту географії і регіонального розвитку;
  • про особливості освітніх програм, зокрема практики, напрямки працевлаштування випускників;
  • про підготовку вчителів географії;
  • формування завдань практичних завдань та власне виробничих практик;
  • представила історичні звʼязки львівської й вроцлавської географічних наукових шкіл.

Обговорили шляхи розвитку професійних компетентностей студентів-географів, удосконалення освітніх компонентів ОПП 106 Географія, 014.07 Середня освіта (Географія).

Результати стажування рекомендовано впровадити до навчальних курсів «Економічна географія з основами економіки», «Географія світового господарства», «Регіональна економічна і соціальна географія світу», «Інновації у географічні й освіті».