Перша гостьова лекція у рамках курсу «Medical Wellness and Spa tourism»

12.04.2024 | 10:13

На початку квітня 2024 року відбулася перша гостьова лекція у рамках курсу «Medical Wellness and Spa tourism» у весняному семестрі 2023-2024 н.р.
Лекцію провела викладачка національного університету з Будапешту, фахівець з фізіотерапевтичних процедур Емеша Шалай.

На онлайн-занятті були присутні студенти вищих навчальних закладів країн-учасниць проєкту «Health tour», зокрема магістри ОПП «Туристична діяльність» кафедри туризму.
Студенти прослухали теоретичні основи оздоровчих процедур та дістали багато практичних порад, які дозволять їм фахово надавати організаційні послуги по оздоровчому туризму.
Цей курс забезпечується викладачами-партнерами з шести країн: України, Німеччини, Чехії, Хорватії, Угорщини та Грузії згідно з умовами проєкту. З української сторони учасницями проєкту є доцентки кафедри туризму Ореста Бордун та Анна Грицишин.