Курс підвищення кваліфікації “Прогресивне викладання: складові системи якості вищої освіти” прослухали викладачі кафедри туризму

01.05.2023 | 12:42

Викладачі кафедри туризму доценти Паньків Н. М. та Мункачій І. З. у період з 15 березня – 19 квітня 2023 року прослухали курс підвищення кваліфікації “Прогресивне викладання: складові системи якості вищої освіти” від ГО “Прогресильні” та отримали відповідні сертифікати обсягом 30 годин / 1 кредит ЄКТС.
У процесі викладання курсу було висвітлено такі теми:

• як спроєктувати якісну освітню програму;
  • зміст освітньої програми: вимоги ринку праці та актуалізація;
  • синергія неформальної та академічної освіти: інструменти та best practices;
  • методи якісного навчання лайфгаки від Прогресильних;
  • питання академічної доброчесності та чому це важливо у розрізі розвитку країни?;
  • Long life learning для викладача: вимога зверху чи необхідність сучасності?;
  • інституційне забезпечення якості освітнього процесу: становлення та розвиток;
  • наука як невід’ємна складова підготовки сучасного спеціаліста;
  • інклюзивна освіта.

Курс має на меті вдосконалення методів та покращення викладання у закладах вищої освіти, опираючись на власні здобутки та європейський досвід.