06.04.2023 | 16:42

6 квітня 2023 розпочала роботу Х Міжнародна науково-практична конференція “Гостинність, Сервіс, Туризм: досвід, проблеми, інновації”. Організатором є Київський національний університет культури.

У межах конференції передбачено роботу за такими напрямками:

• Теорія і практика розвитку готельно-ресторанного бізнесу.
  • Стратегічні напрями формування та розвитку національного туристичного продукту.
  • Соціально-економічні стратегії розвитку сфери послуг.
  • Сучасні проблеми конкурентоспроможності індустрії гостинності.

Викладачі кафедри туризму географічного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка взяли активну участь у роботі конференції. Зокрема, завідувач кафедри туризму, доктор економічних наук, професор Марта Пилипівна Мальська виступила з вітальним словом, де підкреслила важливість індустрії гостинності у контексті сучасних викликів, які постали перед Україною.
Також презентувала нові видання кафедри туризму – підручники та посібники присвячені 140-річчю географії в університеті і 20-річчю кафедри туризму.
На відкритті конференції також були присутні викладачі кафедри туризму: П. В. Романів, А. М. Манько, В. Р. Монастирський, Ю. В. Зінько, В. В. Стецький, В. В. Ярмолович.
Варто зазначити, що практично усі співробітники кафедри туризму є учасниками, оскільки представили свої наукові дослідження, які стосуються актуальних проблем розвитку сучасних індустрій туризму та гостинності у формі тез, на конференції.