Науковці кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій отримали сертифікати англомовного семінару «Marketing and event management in restaurant business»

16.10.2023 | 15:53

Доценти кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій – к.г.н., зав.кафедри Ігор Пандяк, к.е.н. Галина Кушнірук, та к.т.н. Ольга Маслійчук, успішно виконавши завдання англомовного семінару «Marketing and event management in restaurant business», отримали сертифікати.

Захід відбувся за сприяння кафедри готельно-ресторанного бізнесу Одеського національного технологічного університету, лектора – професорки Міхаели Лазовіч із Academy of Applied Studies Belgrade (Сербія).
Кафедра висловлює велику подяку організаторам та лектору за навчання та співпрацю!