Участь у Міжнародній науково-практичній конференції “Географічна наука та освіта: перспективи й інновації”

31.10.2023 | 15:32

19-20 жовтня 2023 р. викладачі географічного факультету доц. Володимир Біланюк і асист. Любов Котик взяли участь в III Міжнародній науково-практичній конференції “Географічна наука та освіта: перспективи й інновації” організованій Університетом Григорія Сковороди в Переяславі.

У рамках пленарного засідання конференції, викладачі виступили із доповіддю “ОПП “Середня освіта (Географія)” ОС “Магістр”: виклики і переосмислення”.
Під час доповіді зосередили увагу на викликах перехресного вступу і подоланні освітніх розривів, падінні престижу професії вчителя і низькій професійній мотивації здобувачів освіти, формуванні м’яких навичок і впровадженні нових освітніх компонентів за рекомендацією стейкхолдерів, переходу до дуальної освітньої програми тощо.
Вітаємо викладачів з участю в конференції, бажаємо впровадити отриманий досвід у навчальний процес на географічному факультеті!

Програма конференції Географічна наука та освіта 2023