25.03.2024 | 17:25

21 березня 2024 року відбулася координаційна зустріч фахівців-практиків у межах проєкту Health tour. У зустрічі взяли участь доцентки кафедри туризму Ореста Бордун та Анна Грицишин, а також партнери з вищих навчальних закладів Німеччини, Чехії, Хорватії, Угорщини та Грузії.

Під час зустрічі було обговорено ряд важливих питань, а саме:

• умови участі у зимовій школі Winter School Health Tour, яка відбудеться у жовтні 2024 року у м. Пфарркірхен (Німеччина);
  • проведення гостьових лекційних занять з курсу Medical Wellness and Spa tourism протягом весняного семестру 2023-2024 навчального року для магістрів ОПП Туристична діяльність ;
  • можливості спільних досліджень та публікацій у галузі медичного та оздоровчого туризму.

Слід зазначити, що викладачі та студенти кафедри туризму є учасниками зазначеного проєкту із 2022 року. У весняному семестрі 2022-2023 н.р. було проведено спільний курс Medical Wellness and Spa tourism для студентів університетів учасників проєкту, зокрема для магістрів ОПП Туристична діяльність кафедри туризму, який забезпечувався викладачами шести країн. Протягом цього часу учасники проєкту вже двічі відвідали зимові школи Winter School Health Tour, які відбувалися на базі Деггендорфського технічного інституту (м. Пфарркірхен, Німеччина). Також важливим здобутком участі у проєкті стало підписання у серпні 2023 року Меморандуму про порозуміння між Львівським національним університетом імені Івана Франка та Деггендорським технічним інститутом. (https://geography.lnu.edu.ua/wp-content/uploads/2024/02/Exchange-Agreement-Deggendorf-Institute-of-Technology-2023.pdf)