Екскурсія в Львівський історичний музей

04.04.2024 | 15:54

03 квітня 2024 р. студенти 3 курсу ОР “Бакалавр” предметної спеціальності 014.07 Середня освіта (Географія) у рамках навчальних предметів “Геокультура і геоосвіта України” (викладачі — проф. Іван Ровенчак, асист. Любов Котик) та “Інноваційні методи навчання географії в школі” (викладач — доц. Ярослав Івах) відвідали з екскурсією Музей історії України (площа Ринок, 24).

У рамках екскурсії: ознайомилися з пам’ятками епохи Київської Русі та Галицько-Волинської держави, Козацької доби; археологічними знахідками з міст Галич, Звенигород, Теребовля та ін.; колекцією рукописів та стародруків; експозицією сектору археології; експозицією присвяченою діяльності НТШ у Львові на початку XX ст.
Важливою складовою екскурсії стало набуття здобувачами освіти компетентності з музейної педагогіки через залучення в інтерактивний музейний простір і діяльнісний підхід до пізнання культурної спадщини.