13 травня 2023 року під керівництвом доц. кафедри геоморфології і палеогеографії Яцишина Андрія відбулась навчально-пізнавальна екскурсія студентів першого і другого курсів за маршрутом Львів – Судова Вишня – Львів”

15.05.2023 | 14:25

13 травня 2023 року під керівництвом доцента кафедри геоморфології і палеогеографії Яцишина Андрія відбулась навчально-пізнавальна екскурсія за маршрутом Львів – Судова Вишня – Львів.
В екскурсії взяли участь студенти першого і другого курсів географічного факультету спеціальностей Географія і Середня освіта (Географія).

Студенти відвідали розрізи континентальних (еолових, флювіальних і біогенних) відкладів Заріччя і Хоросниця, ознайомились з будовою, історією формування Надсянської рівнини, долини Вишні, височини Сян-Дністерського межиріччя.