Ековиховновний захід «Стан довкілля: особиста відповідальність» для студентів Технологічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка»

02.02.2022 | 14:41

28 січня 2022 р. студентка екологічного гуртка кафедри раціонального використання природних ресурсів і охорони природи  Вікторія Піцишин долучилася до проведення ековиховного заходу «Стан довкілля: особиста відповідальність» для студентів Технологічного фахового коледжу НУ «Львівська політехніка». Розповіла про наслідки безвідповідального поводження з побутовими відходами, розповіла про правила сортування сміття, про ресурси, які можна вилучити з побутових відходів.
Найцікавішим був практичний досвід сортування типового сміттєвого пакету львів’янина.

Врешті учасники зрозуміли: якщо відповідально здійснювати покупки, уникати зайвих упакувань, ретельно сортувати сміття, то власне відходів залишається дуже мало. Отож особиста відповідальність за поводження з побутовими відходами має велике значення у збереженні довкілля.
Практичний екоосвітний урок розроблений доцентом кафедри Іриною Койновою.
Кафедра дякує викладачам коледжу Іванні Болкун та Наталії Бойко за організацію заходу та активну життєву позицію!