Боротьба з корупційними ризиками у вищій освіті

26.09.2023 | 14:21

Доц. Володимир Біланюк і асист. Любов Котик у рамках праці на освітньому компоненті “Освітній менеджмент в географії” (ОПП “Середня освіта (Географія)” другого (магістерського) рівня вищої освіти) пройшли підвищення кваліфікації за видом онлайн-курс “Корупція-off: як боротися з корупційними ризиками у вищій освіті” на освітній платформі EdEra.

Курс є частиною проєкту “Антикорупційний комплаєнс у вищій освіті: закордонний досвід і національна практика”, що реалізується за підтримки Проєкту USAID “Підтримка організації-лідерів у протидії корупції в Україні USAID “ВзаємоДія””.
Курс охоплював чотири модулі “Антикорупційна робота закладу вищої освіти”, “Корупційні ризики в університеті”, “Оцінка та мінімізація корупційних ризиків”, “Студенти та боротьба з корупцією”, містив практичні завдання, кейси.
Набуті компетентності будуть інтегровані у процес викладання навчальних дисциплін на географічному факультеті.