Атестовано нові електронні навчальні курси викладачами кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій

15.02.2024 | 10:19

Викладачки кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій Львівського національного університету імені Івана Франка, к.т.н., доц. Маслійчук Ольга Богданівна та к.х.н., доц. Федина Лариса Олександрівна, успішно атестували навчальні електронні курси:

• Барна справа та робота сомельє (Маслійчук О.Б.) – протокол Атестаційної комісії №3-24 від 29 січня 2024 року;
  • Сенсорний аналіз харчових продуктів (Маслійчук О.Б.) – протокол Атестаційної комісії №4-24 від 29 січня 2024 року;
  • Кондитерське та пекарське мистецтво (Маслійчук О.Б.) – протокол Атестаційної комісії №5-24 від 29 січня 2024 року;
  • Харчова хімія (Федина Л.О.) – протокол Атестаційної комісії №15-24 від 29 січня 2024 року.

Навчальні електронні курси відповідають вимогам структурно-функціональної оцінки «Положення про електронний навчальний курс Львівського національного університету імені Івана Франка» та мають позитивну оцінку комісії кафедри готельно-ресторанної справи та харчових технологій та Атестаційної комісії Університету.
Кафедра готельно-ресторанної справи та харчових технологій вітає та бажає нових успіхів викладачкам к.т.н., доц, Маслійчук О. Б. та к.х.н., доц. Федині Л. О.!